ثبت شرکت

راحت‌ترین و سریع‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی ثبت شرکت می باشد. کلیه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی میتوانند با ثبت شرکت در هلند علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری ، این فرصت استثنایی را داشته باشند تا به صورت کاملا قانونی اقامت دائم کشور هلند را بدست آورند و آزادانه در این کشور به زندگی و کار بپردازند.


با داشتن اقامت هلند شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند را براحتى دریافت نمایید. همچنین قادرخواهید بود که حساب بانکى افتتاح کنید، خانه و اتومبیل بنام خود خریده و آینده خود و فرزندانتان را در نقطه مطمئنى از اروپا تضمین نمایید.

حال می‌خواهیم مهاجرت به کشور هلند از طریق ثبت شرکت را بررسی کنیم. از سال 2008 تا به امروز یک سیستم امتیاز دهید در این کشور معرفی شده که برای افراد مستقل، صاحب کسب و کار و سرمایه‌گذار است. در این روش هر فرد بر اساس شرایط خود امتیاز‌بندی می‌شود. برای اینکه بتوانید شرکت خود را در کشور هلند به ثبت برسانید باید به این اطمینان برسید که شرایط اقامت شما در این کشور بلامانع است افرادی که اتباع کشورهای حوزه اتحادیه اروپا هستند و یا در حوزه اقتصادی اروپا باشند اجاره زندگی و کسب و کار در کشور هلند را دارد و سایر افراد باید مجوز MVV و TWV که برای اقامت و کار را دریافت نمایند


این کشور نیز مانند سایر کشورهای اروپای به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی است. حداقل مبلغی که برای سرمایه‌گذاری در مسیر ثبت شرکت در کشور هلند دارید 35560 دلار است. در این روش شما باید بتوانید سرمایه خود را به طور دقیق به کار بگیرید. در ابتدای همین بخش در مورد سیستم امتیاز‌بندی این کشور صحبت شد در نظر داشته باشید که متقاضی می‌بایست حداقل 90 امتیاز از مجموع 100 امتیاز را داشته باشد. روال امتیاز‌بندی به این صورت است که در ابتدا تجربه شخصی وی ارزیابی می‌شود که شامل تحصیل او، تجربه کاری او، درآمد سالیانه او و تجربه کارآفرینی در سطح بالا است. مورد بعدی طرح تجاری است که باید به طور دقیق با آنالیز بازار و سازمان و بودجه در نظر گرفته شود.


ارزش آفرینی برای اقتصاد هلند از دیگر موارد ارزش‌گذاری در این کشور محسوب می‌شود که شامل نوآوری، خلق موقعیت‌های شغلی و سرمایه‌گذاری است. افرادی که دارای طرح تجاری که 5 فرصت کاری ایجاد می‌نماید ، هستند 10 امتیاز دریافت می‌کنند، افرادی که در مقطع فوق لیسانس تحصیل می‌کنند 30 امتیاز و افرادی که طراح تجاری بالایی داشته نیز 20 امتیاز خواهند داشت. در نظر بگیرید به طور کلی این کشور دارای فضای سرمایه‌گذاری بسیار عالی است که می‌تواند به رشد خوبی شما را برساند. ثبت شرکت در هلند می‌تواند شما را به پاسپورت این کشور برساند.


از طریق شرکت ما شما این امکان را دارید تا بدون حضور داشتن درهلند اقدام به ثبت شرکت نمایید و از این طریق اقامت دائم کشور هلند را دریافت کنید.

مزایای ثبت شرکت در هلند توسط پرشین-ایی-یو

امکان استفاده از دفتر مجازی

امکان شرکت در نمایشگاه های اروپایی

مالکیت 100% سهام

امکان داشتن مشاور تخصصی توسط وکلای فارسی زبان

برخورداری از اعتبارات بانکهای اروپایی و جهانی

بدون نیاز به دانش زبان انگلیسی

اخذ نمایندگی و برند های معتبر و معروف

شرکت در مزایدات و مناقصات بین المللی

زندگی در دیگر کشورهای اروپایی بدون محدودیت

بهرمندی از شعل مناسب و زندگی در کل اتحادیه اروپا

خدمات شرکت پرشین-ایی-یو برای ثبت شرکت در هلند

مشاوره در زمینه انتخاب زمینه کاری شرکت درهلند

انجام امور حقوقی و ثبت شرکت توسط وکلا و مشاورین ایرانی شرکت

افتتاح حساب بانکی بدون مالیات درهلند

تهیه سیم کارت تلفن همراه

خرید وسائل ضروری منزل (با توجه به بودجه شما )

راهنمایی در خصوص شناخت شهر و فروشگاه ،خطوط مترو و ترام وی و اتوبوس

اخذ تمام تائیدیه ها و استعلام های لازم

تهیه مکان مناسب جهت کسب و کار و سکونت با توجه به میزان بودجه شما

تهیه دفتر مجازی یا حقیقی

آیا احتیاج به مشاوره دارید؟

علاقه مندان به ثبت شرکت یا اخذ پذیرش دانشجویی یا اشتغال به کار در اروپا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید